آشنا شوید EMS-TRAINING با مربی

از کشور آلمان EMS استفاده رایگان از مربی های خصوصی با مدرک بین المللی


یک مربی برتر

EMS TRAINING


مهمترین هدف ما سلامت، رضایت و رساندن ورزشکار به نتیجه دلخواه خویش می باشد. به همین دلیل ما از مربیان برتر در مجموعه خود استفاده می کنیم. یک مربی برتر دارای علم و تجربه کافی می باشد. از این رو تمام مربیان ما دارای مدرک بین المللی از کشور آلمان بوده و ما وظیفه خود می دانیم که به صورت مرتب دوره های آموزشی را تحت نظر کادر آموزشی و مربیان آلمانی در ایران برگزار کنیم.  دوره های ما معمولاٌ هر 3 ما یک بار زیر نظر شرکت گلوکرکالج آلمان در تهران برگزار میگردد.
در کل زمان تمرین یک مربی خصوصی به صورت رایگان در کنار شما بوده و انجام صحیح حرکات و چگونگی تمرین را زیر نظر داشته و بسته به اهداف و نیاز شما, برنامه تمرینی و غذایی مناست را به شما ارایه می دهد.


دوره های بین المللی

شرکت گلوکرکالج وابسته به دانشگاه کلن آلمان


شرکت گلوکرکالج (GluckerKolleg) وابسته به دانشگاه کلن آلمان به عنوان معتبرترین مرجع آموزش متد ورزشی ای ام اس  EMS-Training در جهان شناخته می شود.  مجموعه میها بادی تک (Miha bodytec) در ایران جهت آموزش مربیان و بالا بردن سطح علمی متخصصان و ورزش دوستان با همکاری
با
شرکت گلوکرکالج وابسته به دانشگاه کلن آلمان به صورت مرتب دوره های آموزشی را تحت نظر کادر آموزشی و مربیان آلمانی در ایران برگزار می نماید.


شرکت کنندگان در این دوره موفق به دریافت مدرک بین المللی ورزشی ای ام اس  
EMS-Training با  تایید دانشگاه کلن و وزارت ورزش آلمان از شرکت گلوکرکالج (GluckerKolleg) می گردند.

دوره های ما معمولاٌ هر 6 ماه یک بار زیر نظر شرکت گلوکرکالج آلمان در تهران برگزار میگردد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


کارگاه های آموزشی

برگزاری اولین کارگاه آموزشی در ایران


مجموعه میها بادی تک (Miha bodytec) همچنین به عنوان تنها مجموعه در ایران برای آشنایی هرچه بیشتر جامعه ی ورزشی با تکنولوژی و متد تمرینی ای ام اس  EMS-Training  ، كارگاه های آموزشى خود را زیر نظر اداره ورزش و جوانان و هیات ورزشهای همگانی شهرستان شمیرانات برگزار می نماید
.

 

شرکت کنندگان در این دوره موفق به دریافت گواهی حضور در دوره ای ام اس  EMS-Training  از اداره ورزش و جوانان و هیات ورزشهای همگانی شهرستان شمیرانات می گردند.

 

كارگاه های آموزشى معمولاٌ هر 3 ماه یک بار در تهران برگزار میگردد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 از کشور آلمان EMS  تیم مربیان دارای مدرک بین المللی

شروین

مارینا

کیاوش

ساناز

رضا

کارن


لیلا

علی رضا

ساقی

صابر


اگرشما هم مایل به همکاری با ما به عنوان مربی هستید، با ما تماس بگیرید