بهبود سلولیت با دستگاه میها بادی تک

سلولیت به معنی تجمع بد شکل چربیهایی در زیر پوست به خصوص در خانمها که در سوخت و ساز آنها اختلال به وجود آمده‌است می باشد. سلولیت اصطلاحی است که برای مشخص کردن توده‌هایی از چربی که معمولاً در باسن، ران و قسمت تحتانی می‌باشد، به کار برده می‌شود. ظاهر سلولیت به صورت فرورفتگی‌هایی در پوست یا پوستی با سطح ناهموار است که گاهی شبیه پوست پرتقال می‌شود.

در تحقیقات مشاهده شده کاهش وزن از طریق رژیم غذایی به تنهایی سلولیت‌های ایجاد شده روی پوست را از بین نمی برند. چراکه سلولیت تنها در خانم‌هایی که اضافه وزن دارند یا چاق هستند وجود ندارد، بلکه زنان لاغر یا آن‌هایی که وزن‌ایده‌آلی دارند نیز ممکن است سلولیت داشته باشند.

تحقیقات نشان می دهند که بهترین روش برای از بین بردن سلولیت‌های ایجاد شده روی پوست انجام فعالیت بدنی (تمرین عضلات ناحیه ای که در آن سلولیت ها دیده می شوند) می باشد. همانطور که در بالا اشاره شد: سلولیت‌های ایجاد شده معمولاً در باسن، ران و قسمت تحتانی می‌باشد و تمرین عضلات این قسمت ها بسیار دشوار می باشد.

دستگاه‌ میها بادی تک با استفاده از تکنولوژی “ای ام اس“ قادر به تمرین تمام گروه ھای عضلانی بدن به صورت ھمزمان می باشد. این متد جدید ورزشی بر پایه اصول نرمال و طبیعی بدن است که انقباض در عضلات با آگاھی صورت گرفته و حرکات ھدف دار انجام می گیرند. شما با استفاده از این متد می توانید تمامی عضلات خود را بدون استفاده از وزنه فعال کنید. به این صورت که انقباضی که در عضلات به واسطه وزنه ھا رخ می دھد توسط دستگاه انجام می شود. در نتیجه مفاصل شما ھیچگونه فشاری را متحمل نشده و از آسیب ھای رایج بدنسازی حفظ می گردند. در نهایت این امر موجب تقویت تمامی گروه ھای عضلانی و چربی سوزی توسط افزایش سوخت و ساز بدن بوده و باعث اصلاح سلولیت ایجاد شده روی پوست می گردد


پيشگيرى و درمان كمردرد با دستگاه ميها بادى تك آلمان

یکی از شایع‌ترین بیماری‌هايي که بسياري از افراد جامعه با آن دست به گریبانند، درد کمر است. گسترش روزافزون فناوری، تغییر شیوه زندگی، کم تحرکی، نشستن و ایستادن در وضعیت‌های نامناسب و...باعث ضعف ماهیچه‌های بدن به ویژه نواحی اطراف ستون فقرات شده و می‌تواند اثرات جانبی زیادی برسلامت جسمی و روان افراد بگذارد.
براي حفظ عضلات اطراف ستون فقرات، (عضلاتي هستند كه باعث تحرك ستون فقرات در جهات مختلف جلو، عقب، طرفين و... مي‌شوند)، اين عضلات را بايد تقويت كرد ولی تمرین اين عضلات  بسیار دشوار می باشد.
استفاده از وزنه برای تمرین و تقویت این عضلات کار آسانی نیست، چراکه

در صورت انجام اشتباه حرکات ورزشی آسیب وارد شده به این عضلات و مفاصل مربوط در ستون فقرات جبران پذیر نیست.
شما با استفاده از دستگاه میها بادی تک می توانید تمامی عضلات خود را بدون استفاده از وزنه فعال کنید. در نتیجه مفاصل شما ھیچگونه فشاری را متحمل نشده و از آسیب ھای رایج بدنسازی حفظ می گردند. در نهایت این امر موجب تقویت تمامی گروه ھای عضلانی  از جمله عضلات اطراف ستون فقرات شده و بدین وسیله باعث پيشگيرى و درمان كمردرد می گردد

 


شما مى توانيد فقط با ٢٠ دقيقه تمرين در هفته با دستگاه ميها بادى تك، اين عضلات را تقويت كنيد و دیگر نگران دردکمر نباشید


شما هم می توانید در زمانی کوتاه به اندام ایده آل خود برسید


تمرین ورزشکاران و چهره های معروف جهان با دستگاه میها بادی تک