EMS Training تفاوت دستگاه های "ای ام اس" ورزش

EMS Training ایمنی و تفاوت دستگاه های "ای ام اس" ورزش

 

ایمنـی

 

 

 

یکی از مشخصات ویژه و ارزنده دستگاه میها بادی تک، استفاده از سیستم های سیم دار است، که ضامنی برای سلامت و امنیت ورزشکار محسوب می شود. لازم به توضیح است که در متد ورزشی EMS ، 10 جفت الکترود مسطح به صورت کاملا ً هوشمندانه در جلیقه، کمربند، بازو بند و پا بند تعبیه شده است تا به طور همزمان امکان انقباض تمامی گروه های عضلانی بدن میسر گردد. چنین انقباضی نیازمند تولید میدان مغناطیسی می باشد.

 

                              

 

در دستگاه میها بادی تک، این میدان مغناطیسی در پنل سیستم ایجاد می شود. سپس انرژی لازم از طریق سیم به الکترودهای تعبیه شده منتقل می گردد. لذا هیچگونه تقابلی با سلامت و امنیت ورزشکار نخواهد داشت. در حالی که در سیستم های بی سیم (وایرلس)، باطریی که روی بدن ورزشکار قرار دارد این میدان مغناطیسی قوی را ایجاد می کند، که در دراز مدت منجر به  صدمات جبران ناپذیری خواهد شد. به همین دلیل دستگاه میها بادی تک جهت ایمنی بیشتر فقط از سیستم های سیم دار استفاده می کند.

 

همچنین در دستگاه های بی سیم (وایرلس) از پروتوکل  802.11 برای ارتباط با ورزشکار استفاده می شود. این پروتوکل در تمامی دستگاه های بی سیم از جمله موبایل یا لپ تاپ نیز  جهت برقراری ارتباط مورد استفاده قرار می گیرد.                           

 


بر اساس گزارش اتحادیه جهانی استاندارد
IEEE، پروتوکل  802.11 نسبت به فاصله شما از فرستنده به صورت میانگین، دارای 10% خطا است. این بدان معناست که در طول زمان تمرین، 10% امکان قطع ارتباط ورزشکاراز دستگاه وجود دارد. قطع شدن ارتباط از فرستنده در دستگاه های بی سیم، از جمله موبایل یا لپ تاپ نیز به همین دلیل می باشد. با این تفاوت که قطع شدن از فرستنده در موبایل یا لپ تاپ  فقط منجر به ایجاد تاخیر در ارسال عکس یا فیلم و مکالمه می شود، بی آن که تهدید یا خطری برای سلامتی شما محسوب شود. اما قطعی ارتباط سیستم از ورزشکار در دستگاه های بی سیم (وایرلس) امکان کنترل پالسها را غیرممکن می سازد.

در دستگاه های EMS بی سیم، در صورت قطعی ارتباط، مربی امکان تغییر و کنترل قدرت پالس ورودی  به بدن ورزشکار را نخواهد داشت که به احتمال زیاد منجر به بروز صدمات جدی خواهد شد. از این رو در اروپا و به خصوص کشور آلمان، استفاده از سیستم های وایرلس به هیچ وجه توصیه نمی شود، چنان که در سال 2017 ، وزارت ورزش و دانشگاه های آلمان، استفاده از سیستم های بی سیم (وایرلس) را در تمرینات گروهی، خطری جدی برای ورزشکاران عنوان کردند.

 

 

 

این درحالیست که دستگاه میها بادی تک Miha bodytec به دلیل استفاده از سیستم های سیم دار در سال 2017 به عنوان ایمن ترین دستگاه EMS  در جهان تحت عنوان(Safety First)   نایل گردید.

 

  -   Xbody Tavafot  miha bodytec - EFIT - EASY Motion SKIN - Vision body - Xbody VS miha bodytec -Xbody تفاوت  miha bodytec    -  فرق    

 

 


کاتالوگ آنلاین میها بادی تک / CATALOG miha bodytec EMS Training

شعب میها بادی تک در ایران - Miha bodytec Iran

شعب ميها بادى تك در ايران - 50 شعبه  در 12 استان کشور

تمرین امین حیایی عزیز با میها بادی تک - Amin Hayai & Miha bodytec

تمرین امین حیایی عزیز با میها بادی تک  -  Amin Hayai & Miha bodytec

EMS Training - آموزش حرکات متد ورزشی "ای ام اس" ایزومتریک

در سال جدید جهت آشنایی بیشتر ورزشکاران و مربیان عزیز با متد ورزشی "ای ام اس" اقدام به معرفی حرکات مناسب و استاندارد برای استفاده در این متد ورزشی می نماییم

حرکت اول:  پرس استاتیک ایزومتریک
Static Isometric Press
.
حركات مشابه و مکمل:
Palm press
Knee rest plank
Full plank
.
عضلات اصلی درگیر در این حرکات:
کل بدن Whole body 
هسته ی بدن Core strength    
.
صحبت هایی که در مورد تناسب اندام می شود به گونه ای است که همه فکر می کنیم برای اینکه روی فرم باشیم حتما باید کلی وزنه بزنیم ، اما باور بکنید یا نه، می توانید بدون حرکت دادن عضله ها نیز خود را قوی کنید. به این روش ایزومتریک می گویند.
در تمرینات ایزومتریک عضلاتتان قوی می شوند، اما حرکتی نمی کنند.


تصور کنید که کف دستهایتان را به مدت چند ثانیه با نهایت قدرت به طرف همدیگر فشار می دهید. در قفسه سینه و بازوها احساس فشار می کنید، اما دستهایتان اصلا تکان نخورده اند. با این کار یکی از حرکات ایزومتریک را انجام دادید


سعی کنید از این چهار نکته پیروی کنید تا بهترین نتیجه را از ورزش های ایزومتریک دریافت کنید.
.
در تمرینات ایزومتریک عضلات را خوب منقبض کنید.
موقع انجام تمرینات ایزومتریک نفس عمبق بکشید.
در نظر گرفتن موقعیت و فرم بدن
تمرینات ایزومتریک را در کنار ورزشهای دیگر انجام دهید

 

Miha bodytec & Oxygen -شروع همکاری میها بادی تک با گروه اکسیژن

باشگاه اکسيژن در سال 1382 با افتتاح اولين شعبه خود در خيابان فرشته با هدف ارائه خدمات ورزشي در سطحي بالاتر از استاندارد باشگاههاي ورزشي در آن زمان متولد شد. در همان ابتداي کار با در نظر گرفتن چند نوآوري و خلاقيت در ارائه خدمات و طراحي محيط و فضاي ورزشي ، اکسيژن موفق شد که در مدت زمان کوتاهي نام خود را در بين اهالي ورزش بدنسازي مطرح نمايد و از همان موقع نوآوري و ارائه خدمات سطح بالاي ورزشي سرلوحه استراتژي اين باشگاه قرار گرفت. بطوريکه در طول سالهاي گذشته اکسيژن به نامي خوش و معتبر در بين ورزشکاران تبديل شده و همواره به عنوان ليدر در تجارت باشگاههاي ورزشي و سلامتي ايران از آن ياد ميشود.

میها بادی تک Miha bodytec

در بهترين باشگاهاى كشور همراهتان هستيم

 

 باشگاه ورزشى R8  ويژه آقايان //

آدرس: تهران، نياوران، تقاطع عمار و فرمانيه، ساختمان روشا، طبقه هشتم
تلفن: ٢٢٧٥٩٩٥١ شماره ٣
موبايل: ٠٩١٢٥٣٩٩٢٤٣
----------------------------------------------
باشگاه ورزشى پالاديوم //
آدرس: زعفرانيه، خيابان مقدس اردبيلى، مجتمع پالاديوم، طبقه ٦ جنوبى

// تلفن: ٢٢٦٦٧٧١٠

----------------------------------------------
مجوعه سلامتى ويوا ويژه بانوان//

شعبه ١: نیاوران، روبروی کلانتری نیاوران ، خیابان فیضیه ، نبش کوچه ۹ ، پلاک ۱۰
تلفن : ۲۲۲۸۲۴۶۰ - ۲۲۲۸۳۰۴٠
شعبه ٢:شهرک غرب، ايران زمين، فاز ١، نبش كوچه گلستان جنوبى، پلاك ٢،
تلفن: ٨٨٠٨٢٢٥٥

--------------------------------------------------
جديدترين متد كاهش وزن به همراه چربى سوزى و تمرين تمام عضلات بدن به صورت همزمان