امکان ورزش در هر مکان و هر زمان

امکان ورزش در هر مکان و هر زمان
.
در شرایط امروزی و با شیوع ویروس کرونا مجموعه ی گسترده ای از باشگاه های ورزشی مجبور به تعطیلی و خیلی از افراد چهت پیشگیری و رعایت جوانب بهداشتی ازجمله حفظ فاصله از بقیه افراد دیگر قابلیت ورزش به صورت مرتب و زیر نظر مربی را از دست داده اند.
.
شرکت میها بادی تک با ارایه ی محصولات قابل حمل خدمات سلامتی را از باشگاه ورزشي به خانه ، محل کار و محل مورد نظر مشتري انتقال می دهد. این خدمات در قالب کلاس های خصوصی با حضور مربی اختصاصی و تجهیزات ورزشی در فضاهای مسکونی و اداری می باشد
.
عدم وابستگی به مکان یا زمانی خاص، فرصت‌های گوناگونی را در اختیارمربیان و ورزشکاران می‌گذارد. شما میتوانید با یک چمدان مخصوص میها بادی تک مجموعه ورزشی خود را راه اندازی کنید.
.
.
.
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

021-22038659


miha bodytec - FDA

تمامی استانداردهای معتبر جهانی

شرکت میها بادی تک آلمان تنها تولید کننده ی دستگاه های "ای ام اس" (EMS Training)    می باشد که توانسته تمامی استانداردهای معتبر جهانی از جمله گواهینامه "اف دی ای" آمریکا (FDA)، را از سازمان وزارت بهداشت و سلامت ایالات متحده آمریکا دریافت نماید.

همچنین شرکت میها بادی تک در کنار داشتن نشان "سی‌ای" اروپا (CE)، "توف آلمان" (TUV)، گواهینامه های سلامتی از وزارت ورزش و کار آلمان به تنهایی موفق به دریافت استاندارد ۵-۳۳۹۶۱ گردیده است.
دریافت این استاندارد که از سال 2020 برای تمامی واحدهای ورزشی از جمله باشگاه ها، کلینیک ها و همچنین مراکز درمانی به صورت اجباری خواهد بود.
این استادارد بر پایه ایمنی دستگاه و استفاده از آن فقط زیر نظر مربی بوده و نکات زیر را در بر می گیرد: 1. ورزش ای ام اس همیشه باید تحت نظارت مربی انجام گیرد.
2. یک مربی حداکثر اجازه ی تمرین همزمان ۲ نفر را خواهد داشت.
3. هر ورزشکار باید به صورت مستقیم (سیم) فقط به یک دستگاه متصل باشد.
4. فاصله مربی در زمان تمرین از ورزشکار و دستگاه حداکثر ۱۲۰ سانتی متر می باشد که معادل زمان واکنشی یک ثانیه است.جلیقه های نسل جدید ibody

جلیقه های نسل جدید ibody

جلیقه های نسل جدید

 

سیستم الکترودی آی بادی، به عنوان اختراع  در جلیقه های ورزشی میها بادی تِک به ثبت رسیده است. این سیستم با داشتن سبک‌ترین جلیقه های  ورزشی جهان حس راحتی را در حین انجام تمرینات فراهم می‌آورد. پوشیدن و تمیز کردن آسان این جلیقه ها به انضمام دوام آن، همه ویژگی‌های لازم برای استفاده مکرر از این محصول را برای مصارف ورزشی فراهم می‌آورد.

 

 ویژگی های اصلی این سیستم عبارتند از:

 

  داخل جلیقه ها
الکترودهای با دوام با طول عمر بسیار زیاد

انعطاف پذیری
ساخت قسمتهای الاستیکیِ تحت کشش دایم از سیلیکون بدون لاتکس،  جهت فیکس شدن بهتر و نظافت آسان آن

نحوه اتصال جلیقه‌ها
اتصال آهنربایی، جهت استفاده آسان و اتصال ایمن

 کارکرد بهداشتی
تنها جلیقه ی ورزشی با الیاف و روکش ضد باکتری

الکترودهای متحرک

سیستمی ابتکاری برای انطباق بهینه الکترودها با اشکال مختلف بدن در حین حرکت

 الیاف کاربردی
الیاف جدید پلی‌آمید  با تکنولوژی و بافتی مخصوص جهت انعطاف‌پذیری و دوام بیشتر


EMS Training تفاوت دستگاه های "ای ام اس" ورزش

EMS Training ایمنی و تفاوت دستگاه های "ای ام اس" ورزش

 

ایمنـی

 

 

 

یکی از مشخصات ویژه و ارزنده دستگاه میها بادی تک، استفاده از سیستم های سیم دار است، که ضامنی برای سلامت و امنیت ورزشکار محسوب می شود. لازم به توضیح است که در متد ورزشی EMS ، 10 جفت الکترود مسطح به صورت کاملا ً هوشمندانه در جلیقه، کمربند، بازو بند و پا بند تعبیه شده است تا به طور همزمان امکان انقباض تمامی گروه های عضلانی بدن میسر گردد. چنین انقباضی نیازمند تولید میدان مغناطیسی می باشد.

 

                              

 

در دستگاه میها بادی تک، این میدان مغناطیسی در پنل سیستم ایجاد می شود. سپس انرژی لازم از طریق سیم به الکترودهای تعبیه شده منتقل می گردد. لذا هیچگونه تقابلی با سلامت و امنیت ورزشکار نخواهد داشت. در حالی که در سیستم های بی سیم (وایرلس)، باطریی که روی بدن ورزشکار قرار دارد این میدان مغناطیسی قوی را ایجاد می کند، که در دراز مدت منجر به  صدمات جبران ناپذیری خواهد شد. به همین دلیل دستگاه میها بادی تک جهت ایمنی بیشتر فقط از سیستم های سیم دار استفاده می کند.

 

همچنین در دستگاه های بی سیم (وایرلس) از پروتوکل  802.11 برای ارتباط با ورزشکار استفاده می شود. این پروتوکل در تمامی دستگاه های بی سیم از جمله موبایل یا لپ تاپ نیز  جهت برقراری ارتباط مورد استفاده قرار می گیرد.                           

 


بر اساس گزارش اتحادیه جهانی استاندارد
IEEE، پروتوکل  802.11 نسبت به فاصله شما از فرستنده به صورت میانگین، دارای 10% خطا است. این بدان معناست که در طول زمان تمرین، 10% امکان قطع ارتباط ورزشکاراز دستگاه وجود دارد. قطع شدن ارتباط از فرستنده در دستگاه های بی سیم، از جمله موبایل یا لپ تاپ نیز به همین دلیل می باشد. با این تفاوت که قطع شدن از فرستنده در موبایل یا لپ تاپ  فقط منجر به ایجاد تاخیر در ارسال عکس یا فیلم و مکالمه می شود، بی آن که تهدید یا خطری برای سلامتی شما محسوب شود. اما قطعی ارتباط سیستم از ورزشکار در دستگاه های بی سیم (وایرلس) امکان کنترل پالسها را غیرممکن می سازد.

در دستگاه های EMS بی سیم، در صورت قطعی ارتباط، مربی امکان تغییر و کنترل قدرت پالس ورودی  به بدن ورزشکار را نخواهد داشت که به احتمال زیاد منجر به بروز صدمات جدی خواهد شد. از این رو در اروپا و به خصوص کشور آلمان، استفاده از سیستم های وایرلس به هیچ وجه توصیه نمی شود، چنان که در سال 2017 ، وزارت ورزش و دانشگاه های آلمان، استفاده از سیستم های بی سیم (وایرلس) را در تمرینات گروهی، خطری جدی برای ورزشکاران عنوان کردند.

 

 

 

این درحالیست که دستگاه میها بادی تک Miha bodytec به دلیل استفاده از سیستم های سیم دار در سال 2017 به عنوان ایمن ترین دستگاه EMS  در جهان تحت عنوان(Safety First)   نایل گردید.

 

  -   Xbody Tavafot  miha bodytec - EFIT - EASY Motion SKIN - Vision body - Xbody VS miha bodytec -Xbody تفاوت  miha bodytec    -  فرق    

 

 


کاتالوگ آنلاین میها بادی تک / CATALOG miha bodytec EMS Training

تمرین امین حیایی عزیز با میها بادی تک - Amin Hayai & Miha bodytec

تمرین امین حیایی عزیز با میها بادی تک  -  Amin Hayai & Miha bodytec

EMS Training - آموزش حرکات متد ورزشی "ای ام اس" ایزومتریک

در سال جدید جهت آشنایی بیشتر ورزشکاران و مربیان عزیز با متد ورزشی "ای ام اس" اقدام به معرفی حرکات مناسب و استاندارد برای استفاده در این متد ورزشی می نماییم

حرکت اول:  پرس استاتیک ایزومتریک
Static Isometric Press
.
حركات مشابه و مکمل:
Palm press
Knee rest plank
Full plank
.
عضلات اصلی درگیر در این حرکات:
کل بدن Whole body 
هسته ی بدن Core strength    
.
صحبت هایی که در مورد تناسب اندام می شود به گونه ای است که همه فکر می کنیم برای اینکه روی فرم باشیم حتما باید کلی وزنه بزنیم ، اما باور بکنید یا نه، می توانید بدون حرکت دادن عضله ها نیز خود را قوی کنید. به این روش ایزومتریک می گویند.
در تمرینات ایزومتریک عضلاتتان قوی می شوند، اما حرکتی نمی کنند.


تصور کنید که کف دستهایتان را به مدت چند ثانیه با نهایت قدرت به طرف همدیگر فشار می دهید. در قفسه سینه و بازوها احساس فشار می کنید، اما دستهایتان اصلا تکان نخورده اند. با این کار یکی از حرکات ایزومتریک را انجام دادید


سعی کنید از این چهار نکته پیروی کنید تا بهترین نتیجه را از ورزش های ایزومتریک دریافت کنید.
.
در تمرینات ایزومتریک عضلات را خوب منقبض کنید.
موقع انجام تمرینات ایزومتریک نفس عمبق بکشید.
در نظر گرفتن موقعیت و فرم بدن
تمرینات ایزومتریک را در کنار ورزشهای دیگر انجام دهید